درباره تستوری

تجارت کلیدی تستوری، طراحی، ساخت و بازاریابی منسوجات (پارچه بافته، بی بافت، نمد، کیسه و غیره) برای فیلتراسیون تر و خشک می‌باشد. فعالیت‌های تستوری کل زنجیره ارزش از فرآوری مواد خام (الیاف و نخ) تا تولید محصول نهایی را شامل می‌شود. همچنین تستوری ارائه کننده خدمات کامل پس از فروش می‌باشد (نصب، نگهداری و مشاوره فنی).

این فعالیت‌ها ۹۰% کل فروش تستوری تشکیل می‌دهد. ۱۰% باقیمانده مربوط به تولید پارچه و اقلام فنی برای مصارفی به جز فیلتراسیون می‌باشد. کاربردهای اصلی محصولات تستوری در صنایع سیمان، آلومینیوم، تولید برق، تولید انرژی از پسماند، فلزات، داروسازی، شیمیایی، غذایی، معدنی، آسفالت، تأسیسات فیلتراسیون آب و دیگر مصارف زیست محیطی می‌باشد. پیشنهادات تستوری نیازهای تمامی مشتریان را مرتفع می‌سازد: پروژه‌های مهندسی، تدارکات و ساخت، پروژه‌های تولید به صورت سفارشی با برند درخواستی، تأمین تولیدکنندگان پارچه و کیسه فیلتر و در نهایت مصرف کنندگان نهایی.

  • حضور جهانی
  • ۱۱۰ سال سابقه
  • پیشتاز در مسیر فیلتراسیون
  • محصولات متنوع
  • حفاظت از محیط زیست
  • نوآوری، خدمات و کیفیت
پارچه فیلتر صنعتی تستور ایتالیا
پارچه فیلتر صنعتی تستور ایتالیا

۱۱۰ سال
تجربه

دانش فنی، برند، مدل تولید ادغام عمودی، انسجام مالی،
جهانی سازی، تنوع و نوآوری.

پارچه فیلتر صنعتی تستور ایتالیا

تاریخچه

شرکت تستوری سابقه بیش از ۱۱۰ سال فعالیت در زمینه منسوجات صنعتی با کاربرد خاص در زمینه فیلتراسیون فرآیندی و حفاظت از محیط زیست را داراست. این گروه متشکل از ۵ شرکت می‌باشد. پیشتاز مطلق در ایتالیا، یکی از بازیگران اصلی اروپا و درحال رشد روز افزون در بازارهای فرا اروپایی.

این شرکت دارای گواهینامه ایزو ۹۰۰۱:۲۰۰۸ بوده و سطح کیفی محصولات توسط کمیته داخلی کنترل کیفیت به طور مداوم ارزیابی می‌شود. این کمیته مسؤل هماهنگی تمامی فعالیت‌های مربوط به حفظ کیفیت بالا و رعایت استانداردهای بین‌المللی می‌باشد.

آمار و ارقام ما

110+سال تجربه
50درصد فروش بین‌المللی
30هزارمتر مربع فضای تولیدی
5کارخانه تولیدی

برخی مشتریان